دنیای سازه های بادی سرسره بادی - جنس محصولات

مفتخریم تا اعلام نماییم که اخذ نشان استاندارد ملی ایران مهر تاییدی بر کیفیت محصولات این شرکت بوده و اسودگی خاطر را برای شما به همراه خواهد داشت.

جنس محصولات

دنیای سازه های بادی با پشتیبانی کادری مجرب وفعال وبه همراه فعالیت های پیگیرانه مدیریت ،این هدف را دارد که جهت جلوگیری از فعالیت های برخی از شرکت های سودجو،شما بازدید کنندگان گرامی را از جنس محصولات خود آگاه سازد این فعالیت هم جهت کسب آگاهی شما مشتریان وبازدید کنندگان عزیز وهم جهت اطمینان خاطر از تولیدات  دنیای سازه های بادی می باشد.شما می توانید در محل کارخانه حضور یابید واز جنس محصولات ونحوه دوخت آنها اطلاع حاصل نمایید.

. اطلاعات زیردرارتباط با جنس محصولات شرکت دراختیارشما قرار داده شده،امیدواریم که در این راستا جوابگوی سرمایه گذاری شما عزیزان  باشیم

دستگاه های فوق از جنس  پی وی سی تارپایولین  کره بوده واز چند ترکیب رنگ جهت زیبایی بیشتر واز چسب کاری درزها برای استقامت و طول عمر بیشتر دستگاه ها و تور آلمانی برای دوخت دیافراگم ها استفاده شده است.جنس مشمای آن کره ای هانوا می باشد واز نخ ترک  شماره 15 درجه 1 برای دوخت آنها استفاده شده است.ویک نکته جالب دیگر!!!! اگر 5لایه نخ شماره 15 ترک را به هم ببافید می توانید یک موتور را با آن بکشید

 

مشخصات مشمای مصرفی

پی وی سی 600 گرم کره ای تار پایولین

مقاومت کششی:195

مقاومت چسبندگی:6

مقاومت پارگی:40

اضافه طول:از 25.9درصد در سطح تا 41.2 درصد

مشخصات فوق تمامی براساس استانداردهای تایید شده می باشد که در زمان عقد قرارداد اطلاعات بیشتر آن را در اختیارتان می گذاریم.